Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Hotel Kaliakra Beach v bulharské lokalitě Albena s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Bulharsko Albena 2019 - Hotel Kaliakra Beach výhodně. Last Minute zájezdy do bulharské destinace Albena.

1Bulharsko.cz    >    
Albena    >    

Hotel Kaliakra Beach

Vyhledávání zájezdů

Hotel Kaliakra Beach podle termínu

Hotel Kaliakra Beach
Dovolená Bulharsko 2019 - Albena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kaliakra Beach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 16. červen až neděle 23. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní zájezdy pobytové v aktuální ceně 15956,- Kč.
 
Hotel Kaliakra Beach
Dovolená Bulharsko 2019 - Albena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kaliakra Beach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 21. červenec až neděle 28. červenec, s dopravou letecky, z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 22906,- Kč.
 
Hotel Kaliakra Beach
Dovolená Bulharsko 2019 - Albena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kaliakra Beach, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu pátek 30. srpen až úterý 10. září, s dopravou letecky, z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 24244,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Albena podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal