Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Hotel Oasis Park s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Oasis Park v Bulharsku v lokalitě Albena. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v bulharské lokalitě Albena 2021.

1Bulharsko.cz    >    
Albena    >    

Hotel Oasis Park - Bulharsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Hotel Oasis Park v Bulharsku - Albena 2021

Hotel Oasis Park
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Nesebar v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Oasis Park, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8639,- Kč.
 
Hotel Oasis Park
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Nesebar v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Oasis Park, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 5959,- Kč.
 
Hotel Oasis Park
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Nesebar v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Oasis Park, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až pátek 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 98 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 9149,- Kč.
 
Hotel Oasis Park
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Nesebar v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Oasis Park, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. červen až úterý 22. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 10239,- Kč.
 
Hotel Oasis Park
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Nesebar v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Oasis Park, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 15. červen až úterý 22. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 109 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6509,- Kč.
 
Hotel Oasis Park
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Nesebar v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Oasis Park, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. červen až úterý 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6819,- Kč.
 
Hotel Oasis Park
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Nesebar v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Oasis Park, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až pátek 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 119 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6819,- Kč.
 
Hotel Oasis Park
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Nesebar v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Oasis Park, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. červen až pátek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 123 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 10459,- Kč.
 
Hotel Oasis Park
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Nesebar v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Oasis Park, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 12729,- Kč.
 
Hotel Oasis Park
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Nesebar v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Oasis Park, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. červenec až pátek 16. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 133 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 13949,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Albena podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal