All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Bulharsko All Inclusive květen 2022

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Bulharsku v květnu 2022. All Inclusive zájezdy do Bulharska v květnu 2022 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

All Inclusive zájezdy do Bulharska v květnu 2022

Gergana
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 003 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (136 hodnocení)
Dovolená Bulharsko na jaře 2022 v lokalitě Albena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gergana, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 8. květen až sobota 14. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 204 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11003,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Bulharska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku. Recenze ubytovacího zařízení Gergana je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Gergana
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 003 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (136 hodnocení)
Dovolená Bulharsko na jaře 2022 v resortu Albena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gergana od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 9. května do pondělí 16. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 205 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 11003,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Gergana
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 003 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (136 hodnocení)
Dovolená Bulharsko na jaře 2022 v lokalitě Albena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gergana, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 10. květen až pondělí 16. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 206 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11003,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Bulharska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku. Recenze ubytovacího zařízení Gergana je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Gergana
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 003 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (136 hodnocení)
Dovolená Bulharsko na jaře 2022 v resortu Albena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gergana od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 10. května do úterý 17. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 206 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 11003,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Laguna Garden
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 897 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (84 hodnocení)
Dovolená Bulharsko na jaře 2022 v lokalitě Albena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Laguna Garden, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 13. květen až pátek 20. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 209 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10897,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Bulharska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku. Recenze ubytovacího zařízení Laguna Garden je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Malibu
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 897 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (21 hodnocení)
Dovolená Bulharsko na jaře 2022 v resortu Albena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Malibu od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 13. května do pátek 20. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 209 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10897,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Mura Beach
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 924 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (197 hodnocení)
Dovolená Bulharsko na jaře 2022 v lokalitě Albena v 3hvězdičkovém ubytování Mura Beach, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 13. květen až pátek 20. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 209 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10924,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Bulharska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku. Recenze ubytovacího zařízení Mura Beach je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Mura Beach
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 607 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (197 hodnocení)
Dovolená Bulharsko na jaře 2022 v resortu Albena v 3hvězdičkovém ubytování Mura Beach od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 13. května do pátek 20. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 209 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10607,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Nona
★★★
👍👍👍👍
 
  • 10 792 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (33 hodnocení)
Dovolená Bulharsko na jaře 2022 v lokalitě Albena v 3hvězdičkovém ubytování Nona, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 13. květen až pátek 20. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 209 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10792,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Bulharska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku. Recenze ubytovacího zařízení Nona je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Mura Beach
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 924 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (197 hodnocení)
Dovolená Bulharsko na jaře 2022 v resortu Albena v 3hvězdičkovém ubytování Mura Beach od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 15. května do neděle 22. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 211 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10924,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 44 nalezených

Dovolenou Bulharsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Bulharsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Bulharska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Bulharska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Bulharsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Bulharsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Bulharsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maďarsko All Inclusive květen, Madeira All Inclusive květen, Maledivy All Inclusive květen nebo například dovolenou Malta All Inclusive květen? Další možností je třeba Mauricius All Inclusive květen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Bulharsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Bulharska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Bulharska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Bulharsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Bulharsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Bulharsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bulharsko nebo sekci dovolená s dětmi.