Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Aktuální nabídka soukromého ubytování v apartmánech u moře v Bulharsku za nejlepší ceny online. ☀️ Soukromé apartmány a rekreační domy v Bulharsku u moře 2021. Levné Last Minute zájezdy do Bulharska s pobyty v soukromí. Bulharsko 2021.

1Bulharsko.cz    >    

Apartmány v Bulharsku u moře - Bulharsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Apartmány v Bulharsku u moře podle termínu

Karolina Hotel & Apartments
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Karolina Hotel & Apartments, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. červen až pátek 25. červen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 13894,- Kč.
 
Olymp Apartcomplex
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Sveti Vlas v hvězdičkovém ubytování Olymp Apartcomplex, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. červen až pátek 2. červenec, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 22903,- Kč.
 
Olymp Apartcomplex
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Sveti Vlas v hvězdičkovém ubytování Olymp Apartcomplex, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. červen až pátek 2. červenec, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 17340,- Kč.
 
Karolina Hotel & Apartments
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Karolina Hotel & Apartments, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až pátek 2. červenec, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 207 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 13894,- Kč.
 
Karolina Hotel & Apartments
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Karolina Hotel & Apartments, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až pátek 9. červenec, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 207 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 27651,- Kč.
 
Paradiso Aparthotel
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Nesebar v hvězdičkovém ubytování Paradiso Aparthotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až pátek 2. červenec, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 207 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 15227,- Kč.
 
Blue Marine Aparthotel
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v 3hvězdičkovém ubytování Blue Marine Aparthotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 214 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 11741,- Kč.
 
Olymp Apartcomplex
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sveti Vlas v hvězdičkovém ubytování Olymp Apartcomplex, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. červenec až pátek 16. červenec, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 13839,- Kč.
 
Paradiso Aparthotel
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Nesebar v hvězdičkovém ubytování Paradiso Aparthotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pátek 6. srpen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 242 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 16504,- Kč.
 
Paradiso Aparthotel
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Nesebar v hvězdičkovém ubytování Paradiso Aparthotel, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pátek 13. srpen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 242 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 28891,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 15 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bulharsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal