All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Aquaparky v Bulharsku - Bulharsko 2021

Aktuální nabídka ubytování v Bulharsku s aquaparkem za nejlepší ceny online. Last Minute dovolená v Bulharsku. All Inclusive apartmány s aquaparkem. Bulharsko 2021.

Aquaparky v Bulharsku podle termínu

Hotel Prestige Hotel & Aquapark
★★★★
👍👍👍👍
4/5 Skvělé (76 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Prestige Hotel & Aquapark, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 15. červen až úterý 22. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně se slevou 31 % aktuálně ceně 12490,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Hotel Prestige Deluxe Aquapark Club
★★★★
👍👍👍👍👍
4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Prestige Deluxe Aquapark Club, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 15. červen až pátek 25. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 31 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální online ceně 19090,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Hotel Topola Skies Resort And Aquapark, Astera Hotel & Spa
★★★★
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Balčik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Topola Skies Resort And Aquapark, Astera Hotel & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 15. červen až úterý 29. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 17 % aktuálně ceně 23120,- CZK.
Hotel Kuban Resort & Aquapark
★★★★
👍👍👍👍
4/5 Skvělé (175 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kuban Resort & Aquapark, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 15. červen až úterý 22. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 31 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 15790,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Hotel Prestige Deluxe Aquapark Club
★★★★
👍👍👍👍👍
4.8/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Prestige Deluxe Aquapark Club, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. červen až pátek 2. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně se slevou 26 % aktuálně ceně 18090,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Hotel Topola Skies Resort And Aquapark
★★★★
👍👍👍👍👍
4.3/5 Fantastické (95 hodnocení)

Nejnovější recenze: Se vším jsme byli spokojení, hotel je velmi přátelský k dětem, byl zároveň plný párů s dětmi takže pro páry bez dětí, které hledají klid to není vhodné místo ???? Jídlo čerstvé, výborné, personál ochotný, čistota, několik bazénů, aquapark zdarma... Rádi se sem vrátíme.

Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Topola Skies Resort And Aquapark, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. červen až úterý 29. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 38 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální online ceně 11990,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Hotel Topola Skies Resort And Aquapark, Hotel Azalia
★★★★
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Balčik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Topola Skies Resort And Aquapark, Hotel Azalia, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. červen až pátek 2. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 18 % aktuálně ceně 17690,- CZK.
Hotel Topola Skies Resort And Aquapark, Astera Hotel & Spa
★★★★
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Balčik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Topola Skies Resort And Aquapark, Astera Hotel & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až úterý 6. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 41 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 16 %, v aktuální online ceně 19930,- Kč.
Hotel Topola Skies Resort And Aquapark
★★★★
👍👍👍👍👍
4.3/5 Fantastické (95 hodnocení)

Nejnovější recenze: Se vším jsme byli spokojení, hotel je velmi přátelský k dětem, byl zároveň plný párů s dětmi takže pro páry bez dětí, které hledají klid to není vhodné místo ???? Jídlo čerstvé, výborné, personál ochotný, čistota, několik bazénů, aquapark zdarma... Rádi se sem vrátíme.

Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Topola Skies Resort And Aquapark, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až pátek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové aktuálně ceně 18979,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Hotel Topola Skies Resort And Aquapark, Astera Hotel & Spa
★★★★
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Balčik v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Topola Skies Resort And Aquapark, Astera Hotel & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. červen až úterý 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 45 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 13 %, v aktuální online ceně 25920,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 66 nalezených

Dovolenou Bulharsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Bulharska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Bulharsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Bulharsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Bulharsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maďarsko 2021, dovolenou Madeira 2021, dovolenou Maledivy 2021/2022 nebo například dovolenou Malta 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maroko.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.