Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Atrium Beach Hotel v bulharské lokalitě Burgas s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Bulharsko Burgas 2018 - Atrium Beach Hotel výhodně. Last Minute zájezdy do bulharské destinace Burgas.

1Bulharsko.cz    >    
Burgas    >    

Atrium Beach Hotel

Vyhledávání zájezdů

Atrium Beach Hotel podle termínu

Atrium Beach Hotel
Dovolená Bulharsko 2018 - Burgas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Atrium Beach Hotel, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až sobota 8. září, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % v aktuální ceně 25662,- Kč.
 
Atrium Beach Hotel
Dovolená Bulharsko 2018 - Burgas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Atrium Beach Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až sobota 1. září, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 40 % v aktuální ceně 15922,- Kč.
 
Atrium Beach Hotel
Dovolená Bulharsko 2018 - Burgas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Atrium Beach Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až úterý 4. září, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % v aktuální ceně 21274,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Burgas podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal