Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Černomorec 2021. Zájezdy do Bulharska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Bulharsku. Černomorec All Inclusive - pobyty Bulharsko s ubytováním v luxusních hotelech.

1Bulharsko.cz    >    

Dovolená Černomorec - Bulharsko

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Černomorec 2021

Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. červen až neděle 20. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9990,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až neděle 20. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 8990,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Rekreace na dovolené v lokalitě Černomorec, v ubytovacím zařízení Penzion Jana s počtem hvězdiček: 2 od Dovolena.cz. Počet nocí 8, v termínu neděle 13. června 2021 do neděle 20. června 2021. Letecky přeprava , s odletem za 106 dní, s jídlem bez stravy - letní first-minute zájezd za levnou cenu 8990 CZK.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 20. červen až středa 30. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9990,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 20. červen až neděle 27. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, s odletem za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9490,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 23. červen až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, s odletem za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 10490,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Hotel Royal Beach
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Černomorec v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 3. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, s odletem za 119 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12750,- Kč.
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až středa 7. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 11490,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, s odletem za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 10290,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. červen až neděle 11. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 123 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 11990,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 45 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Černomorec podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal