Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Černomorec 2021. Zájezdy do Bulharska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Bulharsku. Černomorec All Inclusive - pobyty Bulharsko s ubytováním v luxusních hotelech.

1Bulharsko.cz    >    

Dovolená Černomorec - Bulharsko

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Černomorec 2021

Penzion Jana
Rekreace na dovolené v lokalitě Černomorec, v ubytovacím zařízení Penzion Jana s počtem hvězdiček: 2 od Dovolena.cz. Počet nocí 8, v termínu neděle 13. června 2021 do neděle 20. června 2021. Letecky přeprava , s odletem za 201 dní, s jídlem bez stravy - letní first-minute zájezd za levnou cenu 9490 CZK.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až neděle 20. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, s odletem za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9490,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 20. červen až neděle 27. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, s odletem za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9990,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, s odletem za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 10790,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. červenec až neděle 11. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, s odletem za 222 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 11490,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. červenec až neděle 18. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, s odletem za 229 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 11490,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. červenec až neděle 25. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, s odletem za 236 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 11490,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. červenec až neděle 1. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, s odletem za 243 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 11490,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, s odletem za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 11490,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Penzion Jana
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Černomorec v hvězdičkovém ubytování Penzion Jana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 8. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, s odletem za 257 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 11490,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 14 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Černomorec podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal