Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Hotel Adena v bulharské lokalitě Černomorec s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Bulharsko Černomorec 2018 - Hotel Adena výhodně. Last Minute zájezdy do bulharské destinace Černomorec.

1Bulharsko.cz    >    
Černomorec    >    

Hotel Adena

Vyhledávání zájezdů

Hotel Adena podle termínu

Hotel Adena
Dovolená Bulharsko 2018 - Černomorec v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Adena, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až pátek 7. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8490,- Kč.
 
Hotel Adena
Dovolená Bulharsko 2018 - Černomorec v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Adena, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu sobota 25. srpen až středa 5. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13990,- Kč.
 
Hotel Adena
Dovolená Bulharsko 2018 - Černomorec v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Adena, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu středa 5. září až středa 19. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7690,- Kč.
 
Hotel Adena
Dovolená Bulharsko 2018 - Černomorec v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Adena, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu středa 5. září až úterý 18. září, s dopravou , za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8990,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Černomorec podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal