All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Bulharsku - červenec 2022

Dovolená Bulharsko v červenci 2022. Aktuální nabídka dovolené v Bulharsku v červenci 2022. Zájezdy Bulharsko za nejvýhodnější ceny online.

Bulharsko v červenci 2022

Astera
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 24 779 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (89 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Astera, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až úterý 12. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 331 dní. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, aktuálně v ceně 24779,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku. Recenze ubytovacího zařízení Astera je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Astoria Mare
★★★★
 
 • 26 129 Kč

Detail

Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Astoria Mare od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. července do úterý 12. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 331 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 26129,- Kč.
Atlas
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 25 159 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (128 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Atlas, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až pátek 15. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Brno nebo Ostrava, s odletem za 331 dní. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 25159,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku. Recenze ubytovacího zařízení Atlas je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Atlas
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 17 229 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (128 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Atlas od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. července do pátek 8. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Brno nebo Ostrava, s odletem za 331 dní. Pobyt se stravou ultra all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 17229,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Azalia
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 30 899 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (126 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Sv. Konstantin v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azalia, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až pátek 15. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Brno nebo Ostrava, s odletem za 331 dní. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory, aktuálně v ceně 30899,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku. Recenze ubytovacího zařízení Azalia je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Black Sea
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 21 509 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (185 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Obzor v 2hvězdičkovém ubytování Black Sea od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. července do pátek 15. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Brno nebo Ostrava nebo Pardubice, s odletem za 331 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální online ceně 21509,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Forest Beach
★★★★
👍👍👍👍
 
 • 28 469 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (383 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Primorsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forest Beach, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až úterý 12. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Brno nebo Ostrava, s odletem za 331 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 28469,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku. Recenze ubytovacího zařízení Forest Beach je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Forest Beach
★★★★
👍👍👍👍
 
 • 33 649 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (383 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Primorsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Forest Beach od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. července do pátek 15. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Brno nebo Ostrava nebo Pardubice, s odletem za 331 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 33649,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Messambria Fort Beach
★★★
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Vnější bazén
 
 • 12 704 Kč

Detail

Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Elenite v 3hvězdičkovém ubytování Messambria Fort Beach, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až pátek 8. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Lipsko, s odletem za 331 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 12704,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku.
Penzion Pinkovi
★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 13 569 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (29 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Nesebar, v místě Nessebar v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Pinkovi od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. července do pátek 8. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Brno nebo Ostrava nebo Pardubice, s odletem za 331 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 13569,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 130 nalezených

Dovolenou Bulharsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Bulharsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Bulharska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Bulharska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Bulharsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Bulharsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Bulharsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rakousko červenec, Rumunsko červenec, Řecko červenec nebo například dovolenou Slovensko červenec? Další možností je třeba Slovinsko červenec.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Bulharsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Bulharsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Bulharsku můžete také podle kvality: např Bulharsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Bulharsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bulharsko nebo sekci dovolená s dětmi.