Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Hotel Royal Bay v bulharské lokalitě Elenite s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Bulharsko Elenite 2019 - Hotel Royal Bay výhodně. Last Minute zájezdy do bulharské destinace Elenite.

1Bulharsko.cz    >    
Elenite    >    

Hotel Royal Bay

Vyhledávání zájezdů

Hotel Royal Bay podle termínu

Hotel Royal Bay
Dovolená Bulharsko 2019 - Varna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Bay, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 25. červen až úterý 2. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 276 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % v aktuální ceně 17092,- Kč.
 
Hotel Royal Bay
Dovolená Bulharsko 2019 - Varna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Bay, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červenec až úterý 16. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 286 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % v aktuální ceně 27352,- Kč.
 
Hotel Royal Bay
Dovolená Bulharsko 2019 - Varna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Bay, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu pátek 16. srpen až úterý 27. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 328 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % v aktuální ceně 26592,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Elenite podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal