All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Kranevo 2021 - Bulharsko 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Kranevo 2021. Zájezdy do Bulharska za nejvýhodnější ceny online. Kranevo All Inclusive - pobyty Bulharsko s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Kranevo 2021

Sirena
★★★
 
  • 9 176 Kč

Detail

Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kranevo v 3hvězdičkovém ubytování Sirena, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 15. srpen až neděle 22. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 11 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9176,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku.
Sirena
★★★
 
  • 9 044 Kč

Detail

Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kranevo v 3hvězdičkovém ubytování Sirena od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 15. srpna do neděle 22. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 11 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9044,- Kč.
Sirena
★★★
 
  • 8 779 Kč

Detail

Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kranevo v 3hvězdičkovém ubytování Sirena, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 18. srpen až středa 25. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 14 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8779,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku.
Sirena
★★★
 
  • 9 468 Kč

Detail

Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kranevo v 3hvězdičkovém ubytování Sirena od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 22. srpna do středa 1. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 18 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9468,- Kč.
Sirena
★★★
 
  • 9 468 Kč

Detail

Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kranevo v 3hvězdičkovém ubytování Sirena, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 22. srpen až neděle 29. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 18 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9468,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku.
Sirena
★★★
 
  • 9 548 Kč

Detail

Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kranevo v 3hvězdičkovém ubytování Sirena od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 22. srpna do středa 1. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 18 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9548,- Kč.
Sirena
★★★
 
  • 8 911 Kč

Detail

Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kranevo v 3hvězdičkovém ubytování Sirena, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 22. srpen až středa 1. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 18 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8911,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku.
Sirena
★★★
 
  • 9 362 Kč

Detail

Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kranevo v 3hvězdičkovém ubytování Sirena od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 22. srpna do neděle 29. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 18 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9362,- Kč.
Sirena
★★★
 
  • 9 097 Kč

Detail

Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kranevo v 3hvězdičkovém ubytování Sirena, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 22. srpen až neděle 29. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 18 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9097,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku.
Sirena
★★★
 
  • 8 991 Kč

Detail

Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kranevo v 3hvězdičkovém ubytování Sirena od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 22. srpna do neděle 29. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 18 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8991,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Dovolenou Kranevo 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Bulharsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Bulharska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Bulharska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Bulharsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Bulharsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Bulharsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Rakousko 2021, dovolenou Řecko 2021, dovolenou Slovensko 2021/2022 nebo například dovolenou Slovinsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Spojené arabské emiráty.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Bulharsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Bulharsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Bulharsku můžete také podle kvality: např Kranevo levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Bulharsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kranevo nebo sekci dovolená s dětmi.