Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Aktuální nabídka ubytování v luxusních apartmánech v Bulharsku online. ☀️ Pobyty v luxusních soukromých apartmánech v Bulharsku s bazénem. All Inclusive dovolená v apartmánech. Last Minute zájezdy letecky levně. Bulharsko 2021.

1Bulharsko.cz    >    

Luxusní apartmány v Bulharsku - Bulharsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Luxusní apartmány v Bulharsku podle termínu

Garden Of Eden Aparthotel
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Sveti Vlas, v ubytovacím zařízení Garden Of Eden Aparthotel s počtem hvězdiček: 4 od Dovolena.cz. Počet nocí 8, v termínu úterý 1. června 2021 do úterý 8. června 2021. Letecky přeprava , s odletem za 127 dní, s jídlem bez stravy - letní first-minute zájezd za levnou cenu 9726 CZK.
 
Aparthotel Green Life Beach Resort
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Sozopol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Green Life Beach Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 14. červen až pátek 25. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 140 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7399,- Kč.
 
Aparthotel Green Life Beach Resort
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Sozopol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Green Life Beach Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 23. červen až neděle 4. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7399,- Kč.
 
Aparthotel Green Life Beach Resort
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Sozopol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Green Life Beach Resort, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. červen až sobota 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 150 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7399,- Kč.
 
Apartmán Festa Pomorie Resort
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Pomorie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Festa Pomorie Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 3. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, s odletem za 152 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16275,- Kč.
 
Apartmány Central Plaza
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pomorie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Central Plaza, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pondělí 12. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 5338,- Kč.
 
Apartmány Central Plaza
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pomorie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Central Plaza, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. červenec až středa 21. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 166 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 5361,- Kč.
 
Apartmán Festa Pomorie Resort
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pomorie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmán Festa Pomorie Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. červenec až sobota 17. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, s odletem za 166 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17625,- Kč.
 
Apartmány Central Plaza
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pomorie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Central Plaza, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. červenec až neděle 8. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 184 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 8841,- Kč.
 
Apartmány Central Plaza
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pomorie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Central Plaza, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. srpen až úterý 17. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 5903,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 16 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bulharsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal