Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Festa Pomorie Resort v bulharské lokalitě Pomorie s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Bulharsko Pomorie 2018 - Festa Pomorie Resort výhodně. Last Minute zájezdy do bulharské destinace Pomorie.

1Bulharsko.cz    >    
Pomorie    >    

Festa Pomorie Resort

Vyhledávání zájezdů

Festa Pomorie Resort podle termínu

Festa Pomorie Resort
Dovolená Bulharsko 2018 - Pomorie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Festa Pomorie Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 22. září až sobota 29. září, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 10088,- Kč.
 
Festa Pomorie Resort
Dovolená Bulharsko 2018 - Pomorie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Festa Pomorie Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 9. říjen až úterý 16. říjen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 22 % v aktuální ceně 8804,- Kč.
 
Festa Pomorie Resort
Dovolená Bulharsko 2018 - Pomorie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Festa Pomorie Resort, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 13. říjen až úterý 23. říjen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 17 % v aktuální ceně 12068,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Pomorie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal