All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Kiten    >    

Kiten recenze - Kiten 2021

Nejlépe hodnocené hotely v letovisku Kiten. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Bulharsku - Kiten. All Inclusive dovolená Kiten. Kiten 2021.

Kiten s recenzemi 2021

Penzion Gergana
★★
👍👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 12 990 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (41 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kiten v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Gergana, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 18. srpen až sobota 28. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Brno, s odletem za 14 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 12990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku. Recenze ubytovacího zařízení Penzion Gergana je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Penzion Gergana
★★
👍👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 6 990 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (41 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kiten v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Gergana od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 21. srpna do čtvrtek 2. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 17 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6990,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Penzion Gergana
★★
👍👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 11 990 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (41 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kiten v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Gergana, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až středa 8. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Brno nebo Ostrava, s odletem za 24 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku. Recenze ubytovacího zařízení Penzion Gergana je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Penzion Gergana
★★
👍👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 6 490 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (41 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kiten v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Gergana od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 31. srpna do pondělí 13. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 27 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6490,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Neva
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 490 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (77 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kiten v 2hvězdičkovém ubytování Neva, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 21. srpen až středa 1. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 17 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 19490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku. Recenze ubytovacího zařízení Neva je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Neva
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 490 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (77 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kiten v 2hvězdičkovém ubytování Neva od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 21. srpna do sobota 28. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Pardubice, s odletem za 17 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 16490,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Eos
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 490 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (107 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kiten v 3hvězdičkovém ubytování Eos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 21. srpen až sobota 28. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Pardubice, s odletem za 17 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 14490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku. Recenze ubytovacího zařízení Eos je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Eos
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 16 490 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (107 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kiten v 3hvězdičkovém ubytování Eos od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 21. srpna do středa 1. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 17 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 16490,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Eos
★★★
👍👍👍👍👍
 • 14 307 Kč
 • 12 590 Kč
 • - 12 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (107 hodnocení)
  Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Kiten v 3hvězdičkovém ubytování Eos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 22. srpen až neděle 29. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 %, aktuálně v ceně 12590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Bulharsku. Recenze ubytovacího zařízení Eos je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Eos
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 15 326 Kč
  • 13 640 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (107 hodnocení)
  Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Kiten v 3hvězdičkovém ubytování Eos od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 22. srpna do neděle 29. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Bulharsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Bulharska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 13640,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 191 nalezených

  Dovolenou Kiten 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Bulharsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Bulharska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Bulharska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Bulharsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Bulharsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Bulharsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kanárské ostrovy recenze, Kapverdské ostrovy recenze, Kuba recenze nebo například dovolenou Kypr recenze? Další možností je třeba Maďarsko recenze.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Bulharsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Bulharsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Bulharsku můžete také podle kvality: např Kiten levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Bulharsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kiten nebo sekci dovolená s dětmi.

  Mladé městečko Kiten je součástí Primorska, leží přibližně 4 km od Primorska a 10 km od Careva. Kiten je také třetím nejmenším městem Bulharska. Vyhledáváno je zejména kvůli svým dvěma plážím (Atlimaně a Urdovize), jež se vyskytují na dlouhém, do moře vystupujícím poloostrově. Lidé s dýchacími a s kožními problémy sem jezdí na ozdravné pobyty.