All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Slunečné pobřeží    >    

Hotel Condor 4* - Bulharsko 2021

Hotel Condor 4* s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Hotel Condor 4* v Bulharsku v lokalitě Slunečné pobřeží. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v bulharské lokalitě Slunečné pobřeží 2021.

Hotel Condor 4* v Bulharsku - Slunečné pobřeží 2021

Hotel Condor 4* - Snídaně
★★★★
👍👍👍👍
3.5/5 Skvělé (96 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Condor 4*, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až sobota 26. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 7958,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Hotel Condor 4* - Snídaně
★★★★
👍👍👍👍
3.5/5 Skvělé (96 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Condor 4*, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7958,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Hotel Condor 4* - Snídaně
★★★★
👍👍👍👍
3.5/5 Skvělé (96 hodnocení)
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Condor 4*, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně aktuálně ceně 7958,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Dovolenou Slunečné pobřeží 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Bulharska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Bulharsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Bulharsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Bulharsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Bulharsko 2021, dovolenou Černá Hora 2021, dovolenou Česká republika 2021/2022 nebo například dovolenou Dominikánská republika? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Egypt.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.

Sluneční pobřeží, nebo-li Slnčev Brjag je největším bulharským přímořským letoviskem a je jedním z největších rekreačních i hotelových komplexů nacházejícím se u Černého moře. Slunečné pobřeží je lákavé zejména pro rodiny s dětmi, které zde naleznou nepřebernou škálu volnočasových aktivit i nově zřízené dětské kluby. Mnohé cestovní kanceláře sem pořádají také výhodné last minute zájezdy. Ubytovat se můžete v hotelech, penzionech, bungalovech, či apartmánech. Pokud si budete chtít udělat ze Slunečného pobřeží výlet, můžete navštívit např. pohádkové městečko Nesebr, které je odsud vzdálené pouze 4 km.