Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Hotel Diamant Residence Hotel & Spa s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Diamant Residence Hotel & Spa v Bulharsku v lokalitě Slunečné pobřeží. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v bulharské lokalitě Slunečné pobřeží 2021.

1Bulharsko.cz    >    
Slunečné pobřeží    >    

Hotel Diamant Residence Hotel & Spa - Bulharsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Hotel Diamant Residence Hotel & Spa v Bulharsku - Slunečné pobřeží 2021

Hotel Diamant Residence Hotel & Spa
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Diamant Residence Hotel & Spa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až pátek 9. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 23390,- Kč.
 
Hotel Diamant Residence Hotel & Spa
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Diamant Residence Hotel & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. červen až středa 14. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 161 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 25790,- Kč.
 
Hotel Diamant Residence Hotel & Spa
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Diamant Residence Hotel & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až středa 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 182 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 25990,- Kč.
 
Hotel Diamant Residence Hotel & Spa
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Diamant Residence Hotel & Spa, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. srpen až čtvrtek 19. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 20990,- Kč.
 
Hotel Diamant Residence Hotel & Spa
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Diamant Residence Hotel & Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 10. srpen až čtvrtek 19. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 202 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 19790,- Kč.
 
Hotel Diamant Residence Hotel & Spa
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Diamant Residence Hotel & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. srpen až pátek 20. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 204 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 18490,- Kč.
 
Hotel Diamant Residence Hotel & Spa
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Diamant Residence Hotel & Spa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. srpen až středa 8. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 22990,- Kč.
 
Hotel Diamant Residence Hotel & Spa
Dovolená Bulharsko na podzim 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Diamant Residence Hotel & Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pátek 10. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 224 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 17290,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slunečné pobřeží podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal