Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Aparthotel Martinez v bulharské lokalitě Sozopol s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Bulharsko Sozopol 2018 - Aparthotel Martinez výhodně. Last Minute zájezdy do bulharské destinace Sozopol.

1Bulharsko.cz    >    
Sozopol    >    

Aparthotel Martinez

Vyhledávání zájezdů

Aparthotel Martinez podle termínu

Aparthotel Martinez
Dovolená Bulharsko 2018 - Sozopol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Martinez, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu úterý 31. červenec až úterý 14. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 38890,- Kč.
 
Aparthotel Martinez
Dovolená Bulharsko 2018 - Sozopol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Martinez, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 4. srpen až úterý 14. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 32390,- Kč.
 
Aparthotel Martinez
Dovolená Bulharsko 2018 - Sozopol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Martinez, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 21. srpen až úterý 28. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 19890,- Kč.
 
Aparthotel Martinez
Dovolená Bulharsko 2018 - Sozopol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Martinez, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 28. srpen až úterý 4. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 19 % v aktuální ceně 15290,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Sozopol podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal