Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Santa Marina Holiday Village v bulharské lokalitě Sozopol s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Bulharsko Sozopol 2019 - Santa Marina Holiday Village výhodně. Last Minute zájezdy do bulharské destinace Sozopol.

1Bulharsko.cz    >    
Sozopol    >    

Santa Marina Holiday Village

Vyhledávání zájezdů

Santa Marina Holiday Village podle termínu

Hotel Santa Marina Holiday Village
Dovolená Bulharsko 2019 - Sozopol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Santa Marina Holiday Village, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 15. červen až sobota 22. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 235 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 12771,- Kč.
 
Hotel Santa Marina Holiday Village
Dovolená Bulharsko 2019 - Sozopol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Santa Marina Holiday Village, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 24. červenec až středa 31. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 274 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15201,- Kč.
 
Hotel Santa Marina Holiday Village
Dovolená Bulharsko 2019 - Sozopol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Santa Marina Holiday Village, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 7. srpen až sobota 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 288 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 18891,- Kč.
 
Santa Marina Holiday Village
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Sozopol, v ubytovacím zařízení Santa Marina Holiday Village s počtem hvězdiček: 4 od Dovolena.cz. Počet nocí 8, v termínu pátek 13. září 2019 do pátek 20. září 2019. Letecky přeprava , s odletem za 325 dní, s jídlem bez stravy - podzimní first-minute zájezd za levnou cenu 10490 CZK.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Sozopol podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal