Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Santa Marina Holiday Village v bulharské lokalitě Sozopol s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Bulharsko Sozopol 2018 - Santa Marina Holiday Village výhodně. Last Minute zájezdy do bulharské destinace Sozopol.

1Bulharsko.cz    >    
Sozopol    >    

Santa Marina Holiday Village

Vyhledávání zájezdů

Santa Marina Holiday Village podle termínu

Santa Marina Holiday Village
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Sozopol, v ubytovacím zařízení Santa Marina Holiday Village s počtem hvězdiček: 4 od Dovolena.cz. Počet nocí 8, v termínu pátek 24. srpna 2018 do pátek 31. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, s jídlem bez stravy - letní super last-minute zájezd za levnou cenu 10290 CZK.
 
Santa Marina Holiday Village
Dovolená Bulharsko 2018 - Sozopol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Santa Marina Holiday Village, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 7. září až pátek 14. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % v aktuální ceně 13680,- Kč.
 
Hotel Santa Marina Holiday Village
Dovolená Bulharsko 2018 - Sozopol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Santa Marina Holiday Village, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 12. září až středa 19. září, s dopravou letecky, z letiště Brno, Ostrava, s odletem za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % v aktuální ceně 11390,- Kč.
 
Santa Marina Holiday Village
Dovolená Bulharsko 2018 - Sozopol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Santa Marina Holiday Village, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 14. září až pátek 21. září, s dopravou letecky, z letiště Brno, Ostrava, s odletem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % v aktuální ceně 12580,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Sozopol podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal