Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Burgas v srpnu 2021. Zájezdy do Bulharska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Bulharsku. Burgas All Inclusive - pobyty Bulharsko s ubytováním v luxusních hotelech.

1Bulharsko.cz    >    
Burgas    >    

Dovolená Burgas v srpnu - Srpen v Bulharsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Burgas v srpnu 2021

Arkutino Family Resort
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Burgas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arkutino Family Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 195 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 15990,- Kč.
 
Diveda Family Hotel
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Burgas v 1hvězdičkovém ubytování Diveda Family Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 197 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 10737,- Kč.
 
Arkutino Family Resort
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Burgas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arkutino Family Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až středa 11. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 198 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 15990,- Kč.
 
Grand Primoretz
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Burgas v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Primoretz, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 31297,- Kč.
 
Hotel Perla 3*
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Burgas v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Perla 3*, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 21. srpen, s dopravou letecky, z letiště Pardubice, s odletem za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 24990,- Kč.
 
Hotel Perla 3*
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Burgas v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Perla 3*, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou letecky, z letiště Pardubice, s odletem za 201 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16290,- Kč.
 
Arkutino Family Resort
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Burgas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arkutino Family Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 8. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 202 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 15990,- Kč.
 
Diveda Family Hotel
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Burgas v 1hvězdičkovém ubytování Diveda Family Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 10. srpen až úterý 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 204 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 10737,- Kč.
 
Arkutino Family Resort
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Burgas v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arkutino Family Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 11. srpen až středa 18. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 205 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 15990,- Kč.
 
Grand Primoretz
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Burgas v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Primoretz, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. srpen až sobota 21. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 32386,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 25 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Burgas podle měsíce odjezdu

Burgas All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal