Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Astor Garden Hotel v bulharské lokalitě Sv. Konstantin s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Bulharsko Sv. Konstantin 2019 - Astor Garden Hotel výhodně. Last Minute zájezdy do bulharské destinace Sv. Konstantin.

1Bulharsko.cz    >    
Sv. Konstantin    >    

Astor Garden Hotel

Vyhledávání zájezdů

Astor Garden Hotel podle termínu

Astor Garden Hotel
Dovolená Bulharsko 2019 - Sv. Konstantin v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Astor Garden Hotel, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu neděle 7. červenec až úterý 16. červenec, s dopravou letecky, z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 25588,- Kč.
 
Astor Garden Hotel
Dovolená Bulharsko 2019 - Sv. Konstantin v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Astor Garden Hotel, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pátek 2. srpen až pátek 16. srpen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 34175,- Kč.
 
Astor Garden Hotel
Dovolená Bulharsko 2019 - Sv. Konstantin v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Astor Garden Hotel, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu neděle 8. září až úterý 17. září, s dopravou letecky, z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 137 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 17994,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Sv. Konstantin podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal