Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Peshev Svetivlas s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Peshev Svetivlas v Bulharsku v lokalitě Svatý Vlas. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v bulharské lokalitě Svatý Vlas 2021.

1Bulharsko.cz    >    
Svatý Vlas    >    

Peshev Svetivlas - Bulharsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Peshev Svetivlas v Bulharsku - Svatý Vlas 2021

Peshev
Rekreace na dovolené v lokalitě Sveti Vlas, v ubytovacím zařízení Peshev s počtem hvězdiček: 3 od Dovolena.cz. Počet nocí 8, v termínu úterý 1. června 2021 do úterý 8. června 2021. Letecky přeprava , s odletem za 127 dní, s jídlem snídaně - letní first-minute zájezd za levnou cenu 9379 CZK.
 
Peshev Nessebar
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Nesebar v 3hvězdičkovém ubytování Peshev Nessebar, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 6. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 162 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 11179,- Kč.
 
Peshev Svetivlas
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sveti Vlas v 3hvězdičkovém ubytování Peshev Svetivlas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 31. srpen až úterý 7. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 218 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 9844,- Kč.
 
Peshev Svetivlas
Dovolená Bulharsko na podzim 2021 v lokalitě Sveti Vlas v 3hvězdičkovém ubytování Peshev Svetivlas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 7. září až úterý 14. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 225 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 9844,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Svatý Vlas podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal