Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Aktuální nabídka Ultra All Inclusive dovolené v Bulharsku. ☀️ Last Minute Ultra All Inclusive zájezdy do Bulharska s neomezenou konzumací jídla, alkoholických i nealkoholických nápojů. Ultra All Inclusive pobyty letecky s ubytováním a službami v ceně levně. Bulharsko 2021.

1Bulharsko.cz    >    

Ultra All Inclusive Bulharsko - Bulharsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Ultra All Inclusive Bulharsko podle termínu

Astera Hotel & Spa
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Astera Hotel & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 183 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6759,- Kč.
 
Hotel Atlas
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Atlas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 183 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6429,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Animační programy
 • Wifi zdarma
 
Hotel Grifid Bolero
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Grifid Bolero, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 15. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 183 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 28559,- Kč.
 
Hotel Grifid Bolero
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Grifid Bolero, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 183 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 17689,- Kč.
 
Hotel Grifid Encanto Beach
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Grifid Encanto Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 183 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 11559,- Kč.
 
Hotel Hvd Reina Del Mar
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Obzor v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Hvd Reina Del Mar, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 15. červen, s dopravou letecky, z letiště Brno, Ostrava, s odletem za 183 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 44329,- Kč.
 
Hotel Atlas
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Atlas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až pátek 11. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 43 %, v aktuální ceně 13490,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Animační programy
 • Wifi zdarma
 
Hotel Hvd Miramar
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Obzor v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Hvd Miramar, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až pátek 11. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 43 %, v aktuální ceně 18990,- Kč.
 
Hotel Hvd Reina Del Mar
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Obzor v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Hvd Reina Del Mar, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až úterý 15. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 41 %, v aktuální ceně 37190,- Kč.
 
Hotel Hvd Reina Del Mar
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Obzor v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Hvd Reina Del Mar, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až pátek 18. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 41 %, v aktuální ceně 46090,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1003 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bulharsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal