Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Aktuální nabídka Ultra All Inclusive dovolené v Bulharsku. ☀️ Last Minute Ultra All Inclusive zájezdy do Bulharska s neomezenou konzumací jídla, alkoholických i nealkoholických nápojů. Ultra All Inclusive pobyty letecky s ubytováním a službami v ceně levně. Bulharsko 2021.

1Bulharsko.cz    >    

Ultra All Inclusive Bulharsko - Bulharsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Ultra All Inclusive Bulharsko podle termínu

Hotel Azalia, Astera Hotel & Spa
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Sv. Konstantin v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Azalia, Astera Hotel & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 15. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 22779,- Kč.
 
Hotel Azalia, Hotel Astoria Mare
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Sv. Konstantin v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Azalia, Hotel Astoria Mare, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 15. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 23149,- Kč.
 
Astor Garden Letecky Ostrava Ultra All Inclusive, 7 Nocí
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Sv. Konstantin v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Astor Garden Letecky Ostrava Ultra All Inclusive, 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Ostrava, s odletem za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 16590,- Kč.
 
Hotel Atlas
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Atlas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 5809,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Minibar
  • Bar
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Fitness
  • Animační programy
  • Wifi zdarma
 
Astera Hotel & Spa
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Astera Hotel & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 6269,- Kč.
 
Hotel Grifid Vistamar
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Grifid Vistamar, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 17219,- Kč.
 
Hotel Clubhotel Miramar
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Obzor v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Clubhotel Miramar, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 10709,- Kč.
 
Hotel Grifid Vistamar
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Zlaté Písky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Grifid Vistamar, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 17219,- Kč.
 
Hotel Hvd Reina Del Mar
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Obzor v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Hvd Reina Del Mar, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až pátek 18. červen, s dopravou letecky, z letiště Ostrava, s odletem za 98 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 38 %, v aktuální ceně 40890,- Kč.
 
Hotel Blue Pearl
Dovolená Bulharsko v létě 2021 v lokalitě Slunečné Pobřeží v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Blue Pearl, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až pátek 11. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, s odletem za 98 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 12980,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 978 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bulharsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal