Dovolená v Bulharsku u moře
Vlajka Bulharska

Aktuální nabídka víkendových pobytů v Bulharsku za nejlepší ceny online. ☀️ Hotely, apartmány, soukromé pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty na víkend. ☀ Široká nabídka víkendových pobytů pro dva v Bulharsku 2021. Bulharsko 2021.

1Bulharsko.cz    >    

Víkendové pobyty v Bulharsku - Bulharsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Víkendové pobyty v Bulharsku podle termínu

Primorsko - Nordik Hotel - Raňajky A Letenka V Cene
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Primorsko v hvězdičkovém ubytování Primorsko - Nordik Hotel - Raňajky A Letenka V Cene, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 13. červenec až úterý 20. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 174 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 10856,- Kč.
 
Primorsko - Nordik Hotel - Raňajky A Letenka V Cene
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Primorsko v hvězdičkovém ubytování Primorsko - Nordik Hotel - Raňajky A Letenka V Cene, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 17. srpen až úterý 24. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 209 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 10856,- Kč.
 
Primorsko - Nordik Hotel - Raňajky A Letenka V Cene
Dovolená Bulharsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Primorsko v hvězdičkovém ubytování Primorsko - Nordik Hotel - Raňajky A Letenka V Cene, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 24. srpen až úterý 31. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 216 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 10040,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bulharsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal